Tüm şehri ayağa kaldıran taciz skandalı tekne turundaki bir grubun okul müdürü M.A.'nın yakınlık gösterdiği bir öğrenciyle birlikte fotoğraflarını çekmesiyle ortaya çıktı. İddiaya göre Burdur Gölhisar Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü M.A. ve okul yönetimi bir grup özel öğrenciyle birlikte Fethiye'nin Göcek İlçesi'ne tekne turu düzenledi.

Tekne turunda iddiaya göre 50 yaşlarında bir kişinin teknenin üst güvertesinde engelli bir kızın yanına uzanarak elinden tuttuğunu saçlarını ve bacaklarını okşadığını fark eden bir grup, durumu önce tur şirketine bildirdi. Tur şirketi yetkilileri öğrenciye yakınlık gösteren kişinin Burdur Gölhisar Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü M.A. olduğunu söylemesi üzerine geziye katılan birçok tatilci duruma tepki gösterdi.

FETÖ’cü memurlardan KPSS itirafları(1): Çalıntı soruları, abdest aldırarak Kuran’a el bastırıp şeref üzerine yemin.... FETÖ’cü memurlardan KPSS itirafları(1): Çalıntı soruları, abdest aldırarak Kuran’a el bastırıp şeref üzerine yemin....