Beşiri’de hasta yakınları doktorlara bağırarak muayene odasına girmek istedi. 2 güvenlik görevlisi muayene odasının kapısını tutarak hasta yakınlarının odaya girmesine engel oldu.

KYK yurtlarında izin güncellemesi! Öğrencilerin izin hakkı kaç gün olacak ? Ne zamandan itibaren geçerli olacak ? KYK yurtlarında izin güncellemesi! Öğrencilerin izin hakkı kaç gün olacak ? Ne zamandan itibaren geçerli olacak ?

Batman'ın Beşiri ilçesinde bir hastanede, muayene odasına girmek isteyen hasta yakınlarını güvenlik görevlileri kapıyı tutarak engel olmaya çalıştı. Görüntüleri paylaşan Sağlık Çalışanları Hak Ve Mücadele Derneği, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'yı etiketleyerek, "Can güvenliğimiz yok. Korkuyoruz. Bizleri bu şehir eşkıyalarından kim koruyacak? Hiç Utanmanız yok mu?" ifadelerini kullandı.

‘HİÇ UTANMANIZ YOK MU?’

Görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan Sağlık Çalışanları Hak Ve Mücadele Derneği, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı etiketleyerek,” Ülkenin her yanından her gün şiddet görüntüleri geliyor! Can güvenliğimiz yok. Korkuyoruz. Bizleri bu şehir eşkıyalarından kim koruyacak @drfahrettinkoca? Hiç Utanmanız yok mu?” ifadelerini kullandı.