Dünya Kupası'nda Brezilya turnuvaya çeyrek finalde veda etti. Brezilya teknik direktörü Tite ise görevinden ayırlmak zorunda kaldı.

Brezilya Futbol Federasyonu, bu gelişmeler ışığında yeni bir teknik direktör arayışına girdi. 

ABD, Çin'den gelen yolcular için Kovid-19 testini zorunlu hale getiriyor ABD, Çin'den gelen yolcular için Kovid-19 testini zorunlu hale getiriyor

JORGE JESUS ADAYLARDAN BİRİ

Brezilya Futbol Federasyonu'nun şuanda Tite'nin yerine iki farklı teknik direketörle görüşme halinde olduğu ve bunlardan bir tanesinin de Fenerbahçe teknik direktörü Jorge Jesus olduğu iddia edildi.

Jesus'un Brezilya Milli Takımının başına gelmesi halinde tazminat öndemesi gerektiğinin ise altı çizildi.

RONALDO'DAN AÇIKLAMA

"Evet, Guardiola'ya bir ilgi vardı ve ekibiyle de görüşüldü. Ancak o Manchester City ile sözleşmesini uzatmayı tercih etti. Ben de herkes gibi yeni teknik direktörü merak ediyorum. Çok önemli bir karar olacak. Felsefesi olan birinin gelmesi çok önemli. Bence çok büyük bir ismi getirecekler." dedi.

Fenerbahçe teknik direktörü Jorge Jesus başta olmak üzere Cesar Sampaoli, Dorival Junior, Mano Menezes, Rogerio Ceni ve Abel Ferreira gibi isimlerin takımın başına gelme ihtimaline ilişkin konuşan efsane forvet; "Bu isimlerin hepsine saygı duyuyorum, uluslararası isimler. Fakat benim adayımı soracak olursanız o, Fernando Diniz. Çok iyi futbol oynatan, şov izleten bir teknik direktör. Bence Diniz harika bir teknik direktör." dedi.