Promosyon haberleri gündemde kalmaya devam ediyor. Özellikle 2023 yılının gelmesiyle beraber promosyon teklifleri ve yapılan anlaşmalar daha dikkat çekici hale gelmeye başladı. Bankaların verdiği düşük teklifler olumsuz haber değeri taşırken verilen yüksek teklifler ise her bankaya örnek niteliğinde olmakta. Günümüz şartlarında ödenen promosyonlar büyük önem kazandı. Uzun görüşmeler sonucunda yeni bir promosyon haberi de Sağlık Bilimleri Üniversitesinden geldi. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Vakıfbank ile anlaşma sağladı.

AK Parti'den aday adayı, Kılıçdaroğlu'na hediye verip Erdoğan ve kendisi için destek istedi! AK Parti'den aday adayı, Kılıçdaroğlu'na hediye verip Erdoğan ve kendisi için destek istedi!

Sağlık Bilimleri Üniversitesi tarafından yapılan açıklamada,
''Üniversitemiz personel maaş promosyon sözleşmesi kapsamında 3 yıllık süre için 19.01.2023 tarihinde yapılan açık artırmalı ihaleye kamu ve özel tüm bankalar davet edilmiş olup, 5 bankanın iştiraki neticesinde ihale; mevcut protokolün feshi ile iade edilecek tutar hariç en yüksek teklifi veren Vakıfbank üzerinde kalmıştır. Promosyon tutarı olan 23.000TL defaten şubat ayı içerisinde ödenecektir.'' İfadelerine yer verildi.