Kendi işini kurmak isteyenlere müjde! Ziraat Bankası faizsiz 150 bin TL kredi verecek... Kendi işini kurmak isteyenlere müjde! Ziraat Bankası faizsiz 150 bin TL kredi verecek...

Yeni maaş promosyon anlaşması haberi bu defa TİGEM'den geldi. Tüm Emek İş Sendikası tarafından sosyal medya hesabından Halk Bankası ile promosyon anlaşması imzalandığı duyuruldu. 

Yapılan açıklamada TİGEM çalışanlarına 3 yıllık sözleşme kapsamında 17.000 TL ve 1.150 TL para puan ödemesi yapılacağı belirtilerek, ”TİGEM personeli promosyon ihalesi 3 yıllık sözleşme ile yeniden Halkbankası ile 02/01/2023 tarihinde imzalanacaktır. 17bin TL net 1150 TL para puan olarak belirlenen promosyon ödemesinin 20/25 Ocak tarihlerinde gerçekleşmesi beklenmektedir. Bu konuda emek harcayan komisyon üyeleri ve Genel Müdürümüzü tebrik eder, Emekçilerimize ve diğer personele hayırlı olsun. Not: İhale şartnamesinde ilk maaşla birlikte verileceği belirtilmiş olup aksilik halinde 20/25 Ocak tarihleri belirtilmiştir. Ayrıca bu bütün TİGEM personeli içindir .Geçici arkadaşlarımızda dahildir.” paylaşımı yapıldı.