ORC Araştırma: Bu Pazar Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirsiniz anketi sonuçlandı. ORC Araştırma: Bu Pazar Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirsiniz anketi sonuçlandı.

Promosyon anlaşmaları adından söz ettirmeye devam ediyor. Son zamanlarda promosyon miktarlarında yapılan artışlar, çalışanların yüzünü güldürürken bankalar arasındaki rekabeti de gittikçe kızıştırıyor.

Sağlık çalışanlarına yapılacak promosyon ödemesi ile ilgili farklı illerden açıklamalar peş peşe geliyor. Ziraat Bankası ile Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü arasında imzalanan protokol ile ilgili İl Müdürlüğü sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. Sözkonusu paylaşımda şu ifadelere yer verildi:

 ”Sağlık Bakanımızın yoğun çabaları sonucunda T.C. Ziraat Bankası AŞ ile maaş anlaşması karşılığında alınacak promosyon tutarında anlaşmaya varılmıştır. Bu kapsamda Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü (Kamu Hastaneleri çalışanları ) T.C. Ziraat Bankası A.Ş. arasında 3 yıl boyunca sürecek maaş anlaşması yapılmıştır. Anlaşma ile personelimize maaş miktarına bakılmaksızın 29.000 TL promosyon ödemesi yapılacaktır. Bu ödemenin 27.000 TL’si peşin olarak, (25.200 TL nakit, 1.800 TL Para Puan) 2000 TL’si ise 6 aylık dönemlerde 2 taksit şeklinde ‘’Para Puan” olarak yatırılacaktır. Tüm sağlık çalışanlarımıza hayırlı olsun.”