Kur'an-ı Kerim'e saldıran Rasmus Paludan: Her cuma saat 14.00'de Kur'an-ı Kerim yakacağım Kur'an-ı Kerim'e saldıran Rasmus Paludan: Her cuma saat 14.00'de Kur'an-ı Kerim yakacağım

2022 yılında promosyon anlaşmalarında çok ciddi değişimler yaşanmış, geçmiş yıllara oranla neredeyse 7 8 kat artışında promosyon anlaşmaları haberleri peş peş gelmişti. 2023 yılının ilk haftasında da 2022 yılını aratmayan promosyon miktarları habeleri gelmeye başladı.

Yapı Kredi Bankası ile İzmir İl Sağlık Müdürlüğü arasında uzun süren görüşmelerin ardından 30 bin TL'lik promosyon anlaşmasının altına imzalar atıldı. Promosyon anlaşması haberini İzmir İl Sağlık Müdürlüğü resmi sosyal medya hesabından şu sözlerle duyurdu:

 ”Kamu ve özel bankalar ile yapılan görüşmeler neticesinde en yüksek teklifi veren Yapı Kredi Bankası mevcut promosyon sözleşmelerinin ilimizdeki sendika temsilcileri ile birlikte mahsuplaşma olmadan 30 bin TL karşılığında Yapı Kredi Bankası ile sözleşme imzalanması ortak kararı alınmıştır. Sözleşme önümüzdeki hafta içinde imzalanacak olup, promosyon ödemeleri Ocak ayı içerisinde hesaplara aktarılacaktır. Tüm personelimize hayırlı olsun.”