İngiltere’nin Burnley kentinde, bir çocuk babası Sameer Khasbsa’nın polis tarafından ele geçirilen telefonunda yavru bir timsahla cinsel ilişkiye girdiği görüntüler bulundu.

Lancashire Telegraph gazetesinden Abigail Beaney’in haberine göre;  2019 yılında polis Sameer Khasbsa isimli adamın evine baskın yaptı. Polis adamın cep telefonu ve birçok elektronik aletine el koydu. Sameer Khasbsa’nın cep telefonunda aşırı cinsel içerikli görüntüler bulundu.

AK Parti'den NATO açıklaması: Güçlü bir kazanım elde edildi AK Parti'den NATO açıklaması: Güçlü bir kazanım elde edildi

Mahkemede, Kayıt Görevlisi olan Nicholas Clarke, Khasbsa’nın telefonunda bulunan bazı fotoğrafların ‘iğrenç’ olduğunu söyledi. Mahkemede söz alan Clarke “Bunlar oldukça tiksindirici resimler, bazıları atları içeren hayvanlarla ilgili, en tuhafı ise bir bebek timsahı ve bir erkeğin cinsel eylemini içeren, daha fazlasını açıklamayacağım bir video.” ifadelerini kullandı.

GÖRÜNTÜLERİ YALANLADI
Sameer Khasbsa ilk önce söz konusu videodaki kişinin kendisi olmadığını ve 2018 yılında telefonu aldığında görüntülerin içinde olduğu ifade etti. Daha sonraki ifadesinde söylemlerini değiştiren Khasbsa Whatsapp grubundaki bir arkadaşının videoyu kendisine attığını söyledi.

12 ÜCRETSİZ HİZMET CEZASI
Khasba’ya 12 aylık ücretsiz belediye hizmetlerinde çalışma cezası verildi. Ayrıca kendisi 15 gün boyunca rehabilite edilecek ve zanlının cep telefonu imha edilecek.