Dolar ve Euro'da artış hız kesmiyor! Dolar ve Euro bugün ne kadar? Dolar ve Euro Alış Satış Fiyatı (Anlık Kur) Dolar ve Euro'da artış hız kesmiyor! Dolar ve Euro bugün ne kadar? Dolar ve Euro Alış Satış Fiyatı (Anlık Kur)

Karadeniz Ekonomik İşbirliği Parlamenter Asamblesi'nin (KEİPA) 30. yıl dönümünde Parlamento Başkanları Zirvesi'ne Ankara ev sahipliği yaptı. 

Geçekleştirilen zirvede ise bir yılı aşkın süredir savaş halinde olan Rusya ve Ukrayna yetkilileri arasında tartışma yaşandı. 

Parlamento Başkanları Zirvesi'nde Rusya Delegasyonu Başkan Vekili Olga Timofeeva'nın konuşması esnasında Ukrayna heyeti, başkan vekilinin yanına geçerek bayrak ve aşırı milliyetçi örgüt Sağ Sektör (Pravıy Sektor) flamasını açtı ve Rusya aleyhinde slogan attı.

Rus heyetinin, Ukraynalı grubun eylemine engel olmaya çalışmasıyla iki taraf arasında yumruk yumruğa kavga çıktı.

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, yaşanan kavganın ardından ayaklanan heyetin salondan dışarı çıkarılmasını isteyerek, "Kime söz verdiysek o konuşacak burada. Bu toplantının huzurunu ve düzenini kimseye bozdurmam. Öyle bir niyeti olan varsa dışarı çıksın." dedi.