Anketler / Öne Çıkanlar

Anketler / Yeni Eklenenler

Öğretmenlerin derse önlükle girmesi hakkında ne düşünüyorsunuz ?
Yorumlar (19)
Betül 2 yıl önce
Çocuk gelişimciler olarak biz zaten kullanıyorduk. Bu etkinliklerde ihtiyaç haline geliyor. Ayrıca bizim işimiz bilim insanı gibi çalışmayı gerektirir. Gelişimi izleyip ihtiyaç olunan alanlara yönelik planlama yapmak ve ortam oluşturmaktır görevimiz.
Gül 2 yıl önce
Bence oldukça gerekli önlük kullanmamız. Fakat beyaz olması konusunda aynı şeyi düşünmüyorum. Öğretmenlere özel bir renk olabilir. Özellikle dikkat çekici canlı renkler...
Beğeniyorum 2 yıl önce
Zorlama yok.Öğretmenlere olan saygıyı arttırır.Sadece önlükle de olmaz
Happy19 2 yıl önce
Günümüzde kılık kıyafetiyle okula gelen çoğu veliden farkı kalmayan öğretmenlerimiz çoğalırken kılık kıyafetle saygı olmaz düşüncesiyle komik bir savunma geliştiren öğretmenlerimiz varken bir önlüğümüz mü eksikti. Öncelikle kılık kıyafetle başlayıp sonra da öğrenci ve veli karşısındaki saygınlığımızı geri istiyoruz.
Sinan 2 yıl önce
Bence put perestlik var bu işin ucunda :)
Emir Aslan 2 yıl önce
Öze dair birşey üretilemeyince böyle şekle dair üretim oluyor.Halbuki ihtiyacımız beyaz önlük değil hiç karası yani siyahı olmayan yerli ve milli yani beyaz nesillerdir.
İ.Keskin 2 yıl önce
Atölye derslerinde zaten kullanılıyor. Normal derslerde tebeşir tozu bile yok. Fatih Projesi önlük ihtiyacını bir çok derste sıfırladı ki..
Şendağ 2 yıl önce
Günümüzde kendine yakışanın ne olduğunu bilmeyen öğretmenler ve çok daha önemli sorunlarımız varken önlük giyilse ne olur,giyilmese ne olur.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
az bulutlu
Namaz Vakti 27 Eylül 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49