Baykar depremzede öğrencilerin eğitim hayatına destek olmak amacıyla yeni bir girişim başlattı. Şirket, deprem bölgelerindeki afetzede öğrencilere 10 bin adet tablet bağışlayacak. Bu tabletler, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından YKS ve LGS sınavlarına girecek öğrencilere dağıtılacak.

Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, tüm milletimizi ve kurumlarımızı bağış kampanyasına katılmaya çağırdı. Baykar, deprem felaketinin hemen ardından yardım çalışmalarına başladı ve bölgedeki afetzede kardeşlerimize destek olmak için birçok insani yardım malzemesi temin etti. Şimdi de eğitime destek verme hedefiyle yeni bir kampanya başlatıyorlar.

Sürpriz promosyon anlaşmasına imzalar atıldı! 41.350 lira, 24 Nisan tarihinde hesaplara yatacak. Sürpriz promosyon anlaşmasına imzalar atıldı! 41.350 lira, 24 Nisan tarihinde hesaplara yatacak.

Bağışlanacak tabletler, deprem bölgesindeki YKS ve LGS'ye girecek afetzede öğrencilere verilecek. Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, gençlerin eğitimlerini önemsediklerini vurguladı ve tüm kurumları bu kampanyaya destek vermeye davet etti. Bu şekilde, deprem felaketi sonrası afetzede öğrencilerin eğitimlerine destek olunması hedefleniyor.