Promosyon anlaşmaları hız kesmeden devam ediyor! Hesaplara tek seferde 22 bin 500 TL yatırılacak Promosyon anlaşmaları hız kesmeden devam ediyor! Hesaplara tek seferde 22 bin 500 TL yatırılacak

O SES TÜRKİYE YILBAŞI ÖZEL PROGRAMI BELLİ OLDU! 

O Ses Türkiye yarışmasında hangi ünlülerin yer alacağı öğrenilirken o isimler ise şu şekilde verildi; 

"Her yıl olduğu gibi O Ses Yılbaşı’nda yarışacak ünlü isimler merak konusu oldu. Bu isimler belli oldu. Son dakika bir değişiklik olmazsa Talat Bulut, Kerem Alışık, Ebru Şahin,  Onur Buldu, Alina Boz, Melis Sezen, Cemre Baysel, Selin Şekerci, Nilsu Berfin Aktaş, Büşra Pekin ve Aslıhan Malbora yarışmada performans sergileyecek." 


Yapılan bu açıklamanın ardından yarışacak olan kişilerin yanı sıra bazı gösterilerin de yapılarak yerine getirileceği öğrenildi. Bunlar ise şu şekildeydi; 

O İSİMLERDEN SÜRPRİZ GÖSTERİ MÜJDESİ GELDİ! 

Bu sene yılbaşı özel programında yarışacak olan isimlerin yanı sıra bazı şovların da düzenleneceği öğrenildi. Bu konu hakkında da Birsen Altuntaş tarafından yapılan açıklama şu şekildeydi; "Eser ve Berfu Yenenler’in Çift Terapisi adlı gösterilerini sahneleyeceği yarışmada ayrıca sosyal medya fenomenleri Cemal Can ile Danla Biliç  de şarkı söyleyecek." 

Gelen bu açıklamaların ardından pek çok izleyici tarafından da bu sene yılbaşı özel programı hakkında merak edilenler artmaya başladı.