Murat Şahin, Tarkan'ın 'Cuppa' şarkısı için ilginç bir iddia öne sürdü.  Şahin söz konusu paylaşımında, "Sayın Popstar Tarkan, Cuppa Cuppa derken “Cunta Cunta” mı Demek İstedi Acaba???" dedi.  Murat Şahin'in paylaşımları şu şekilde :  1-) Sayın  @RTErdogan  ‘a Destek Verenlere Yobaz Benzetmesi Yapan ve İslam Karşıtı Açıklamalarda Bulunan Şarkıcı Tarkan’ın 14 Temmuz 2016’da ( Darbeden Bir Gün Önce ) Piyasaya Sürdüğü Cuppa Cuppa Şarksının Yazarı Kimdir??? Bu Şarkının Sözleri İse Ne kadar “Manidardır”

2-) Bu Şarkının Yazarı Kimdir??? Sayın Popstar Tarkan, Cuppa Cuppa derken “Cunta Cunta” mı Demek İstedi Acaba???

3-) Hey Tayfa Kalk Kalk Derken Fetöculara Kalkışmayı Başlatın mı Denmek İstendi Acaba??? ( 15 Temmuz Gecesi Fetöcular TAYFA İsmini Parola Olarak Kullandılar mı???

4-) Şarkı Sözleri İçinde Her Şey Satılık, Kalplerde Katılık Sözleri Ne Anlama Geliyor??? Satılık Olan Kim Katı Olan Kim??? Tekrar Soruyorum Şarkının Yazarı Kim???

5-) Cuppa Cuppa Diye Başlayan Bu Şarkı, “Cunta Cunta ile Çok Çağrışmıyor mu??? Bağıra Çağıra Bas Sabaha Kadar Dans Derken Fetönun Kazanması Düşünülüp Sabaha Kadar “BU ŞARKIYLA” Dans mı Edilecekti???

6-) Bir Çok Nakarata Geri Adım Atma Diye Yazılmasının Manası Nedir Acaba??? Kime Karşı Geri Adım Atılmayacaktı, Çok Manidar Değil mi???

Nükleer enerji dönemi başlıyor! Akkuyu’da çalışmalar hız kesmeden devam ediyor... Nükleer enerji dönemi başlıyor! Akkuyu’da çalışmalar hız kesmeden devam ediyor...

7-) Doğduk Biz Bu Düzene, Ötekini Üzen Üzene Derken Hangi Düzenden Bahsediliyor, Öteki Diye Tabir Edilen Kişi Kimdir??? “Yoksa Pensilvanyadaki mi???” Olur mu Ondan Bize ne Derken “O” Kimdir??? “Yine mi Pensilvanyadaki”

8-) Bu Şarkıdaki Sözleri ve İnce İletileri Yazanın Her Şeyden Haberdar Olduğu Belli Değil mi??? Tekrar Hatırlatıyorum Şarkı Sözlerini Yazan Kim??? Bu Kişi Kimin Kapalı Kutusu???

9-) Bu Sözlerin İçinde Çok Ama Çok Manidar Kelimeler Var; Vurucaz Dibe Dibe Önce, Elbette Havalanıcaz Biz de Derken 17-25, Gezi Vs. Hadiselerinde Başarılı Olamayan Fetö Son Şansını 15 Temmuz’da Deneyip Havaya mı Kalkacağını Anımsatmış Acaba??? 10-) Bu Yazdıklarım Sadece Benim Düşüncelerim ve Bu Düşüncelerimi 2016’nın Temmuz Sonlarında Yine Sosyal Medya’dan Sormuştum Şimdi Tekrar Hatırlatıyor ve Soruyorum…

11-) Sizce Şarkı Sözleri Normal mi??? Bu Sözlerin Bir Şarkı İçinde Toplanıp Darbeden Bir Gün Önce Piyasaya Sunulması Çok mu Tesadüf Oyun Büyük Planlar Aşikar Herkes Sn. Erdoğan’a Sahip Çıksın… Milli Beka Hareketi Tüm İmkanlarıyla Başkomutanın Yanındadır…