Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, seçim çalışmalarını genç vatandaşlara doğru yönelttiği herkesin malumu. Muharrem İnce'nin, Millet İttifakı'nın adayı Kemal Kılıçdaroğlu lehine adaylık konusunda vazgeçecek mi soruları da gündemden düşmüyor. 

Sosyal medyada özellikle seçim otobüsünde Arabada gaz pedal şarkısı ile yaptığı dans özellikle gençler tarafından çok sevilmiş ve birçok videoda bu müzik ve bu dans çok kullanılmıştı. Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce şimdi de bu tutan akım ile gençlerden bir ricada bulundu. Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, bayramda memlekete gider gibi partisine beklediğini belirtti. Ayrıca İnce, Arabada gaz pedal şarkısı ile büyükleri ile video çekilmesini istedi. Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'nin bu isteği nasıl yanıt bulacağı merak konusudu.

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'nin tweetleri şöyle:

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 17 bakan ve Fuat Oktay milletvekili adayı olacak Cumhurbaşkanı Erdoğan: 17 bakan ve Fuat Oktay milletvekili adayı olacak

"Bayramda memlekete gider gibi Memleket Partisi’ne bekliyorum sizleri.

Gençler "Arabada gaz pedal" şarkısıyla ortalığı ayağa kaldırmanızı istiyorum. Videolarınıza dedelerinizi, anneannelerinizi ve babaannelerinizi de dahil etmeyi unutmayın ;)"