ATV ekranlarının sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert programında şok eden itiraflar gelmeye devam ediyor.

 46 yaşında iki çocuk babası olan Ümit Sedat Özcan'ın ortadan kaybolması ile acılı aile de soluğu Müge Anlı'da aldı. 

Ümit Sedat Özcan'a ölü olarak gördüğünü söyleyen bir tanık programda akıllara takılan soruların yanıtını verdi.

Tanık tarafından yapılan açıklamalar ise izleyenlerin tüylerini diken diken etti. Mesut isimli bir kişinin "Cinsel organına kadar kesmiş" sözleri programa bomba gibi düştü.

Kahramanmaraş’taki depremler beklenen İstanbul depremini tetikler mi? Kahramanmaraş’taki depremler beklenen İstanbul depremini tetikler mi?

. Kayıp olarak aranan Ümit Sedat Özcan'ın kuzeni Kubilay Güney tarafından öldürüldüğü düşünülüyor. Öldürüldüğü şüphesiyle aramalar yoğunlaşırken programa bağlanan bir tanık tarafından ortaya atılan iddialar herkesi korkuttu.

2 aydır ailesi tarafından aranan iki çocuk babası Ümit Sedat Özcan olayı hakkındaki araştırmalar hız kazandı. Özcan'ın kuzeni Kubilay aileyi arayarak Sedat'ın Bulgaristan'a kaçtığını ve kendisinden en son 15 gün önce haber aldığını ifade etti. Programa bağlanan Mesut isimli bir kişinin ise Özcan'ı ölü olarak gördüğünü öne sürmesi herkesi şaşırttı. Canlı yayına bağlanarak Özcan olayı arkasındaki detayları paylaşan tanık, Özcan'ın öldürülerek cinsel organına kadar kesildiğini söyledi.