MHP Lideri Bahçeli'nin konuşmasından satış başlıkları:

Türkiye'nin kader seçimlerinin eşiğindeyiz. Şimdi söz sizdedir. 14 Mayıs'ta yapılması gündemde olan genel seçimler, Türkiye'nin gelecek ümitlerini tazeleyecektir.

MİLLİ MÜCADELENİN İLK KARARGAHI

Mustafa Kemal Paşa 19 Mayıs 1919'da Samsun'a gelmiş, nihayetinde de 12 Haziran 1919 Perşembe günü Amasya'ya intikal etmiştir. Amasya milli mücadelenin ilk karargahı olmuştur.

YENİ YÜZYILIN SAYFASI AÇILACAK

Amasya Genelgesi'nde milletin istiklalini yine milleti azim ve kararının kurtaracağı ilan edildi. Şimdi yeni bir yüzyılın sayfası açılacaktır.

ÖLÜMÜ GÖSTERİP SITMAYA RAZI ETMENİN PEŞİNE DÜŞTÜLER

Husumet cephesinde toplaşanlar ülkemize bir kez daha ölümü gösterip, sıtmaya razı etmenin peşine düşmüştür. Dün zalimlere yandaşlık yapanlar vardı, bugün de karşımızdadır.

 HAİNLERE KARŞI AYNI HİZADAYIZ

Meçhul bir istikametin kulvarlarına sürüklenme niyetinde değiliz. Cumhurbaşkanı adayımız Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dır. Hainlere karşı aynı hizadayız. Biriz, diriyiz, hep birlikte Türk milletiyiz. Hedefimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın açık ara farkla tekrar cumhurbaşkanı seçilmesidir.

TÜRKİYE YAYLIM ATEŞİNE TUTULDU

Türkiye'miz içeriden ve dışarıdan yaylım ateşine tutulmuştur. Cumhurbaşkanlığı sisteminin karalanması için her türlü çirkeflik sergilenmektedir. İtibar cellatları devreye girmektedir. Müfteriler korosu fazla mesai yapmaktadır.

BU EMANET ÇİĞNENMEYECEKTİR

İstiklal iradesi aynısıyla MHP ve Cumhur İttifakı'nın mert ve soylu siyasetine emanettir. Bu emanet çiğnenmeyecektir.

KILIÇDAROĞLU TÜRKİYE'NİN KARŞISINDAKİ MİHRAKTIR

Kılıçdaroğlu terörle mücadele kahramanlıklar gösteren TSK'yı iftiralarla durdurmaya çalışmaktadır. Türk Silahlı Kuvvetleri'nin komuta kademesini alçakça suçlamaktadır. Kahraman güvenlik güçleri şahadet pahasına terör örgütlerine dünyayı dar ederken Kılıçdaroğlu hop oturup, hop kalkmaktadır. Kılıçdaroğlu Türkiye'nin karşısındaki mihraktır.

İP BAŞKANI PKK'YA YEŞİL IŞIK YAPTI

Üniversitelerde yüz yüze eğitim başlıyor Üniversitelerde yüz yüze eğitim başlıyor

Kılıçdaroğlu bölücülerle aynı gemidedir. İP Başkanı Diyarbakır'da gidip sıkılmadan silahlara veda mesajı vermiş, teröristlere mütakereye, efendilerinin emriyle tamam demiştir, PKK'ya yeşil ışık yakmıştır. Bunun adı demokrasi olamaz. Zillette umut, ufuk yoktur.

BU ALÇAKLIKTIR

İsveç'in İsrail Büyükelçiliği önünde Tevrat yakılmasına izin verilmemiş elbette doğru yapılmıştır ama sıra bize gelince insan onuru hiçe sayılmıştır. Bu alçaklıktır. Biz ne dinimize ne de başka dine saygısızlığı hoş görmeyiz.