Deprem bölgesinde barınma sorununu çözmek için Kızılay tarafından bölgeye çadırların sevk edilmesi gerekirken Kızılay elindeki çadırları pazarlamak için AHBAP'a para karşılığında satış yapması kamuoyunda ve bölgede tepkilere neden oldu.

AHBAP dernek başkanı Haluk Levent kızılaydan bölgeye ulaştırmak için para karşılığında satın aldıklarını kabul ederken Kızılay Başkanı Kerem Kınık'ta olayı doğruladı.

Kızılayın bölgeye çadır göndermek yerine elindeki çadırları ücret karşılığında satarak bölgeye ulaştırması kamuoyunda İnfiale neden oldu.

Kızlayın ücret karşılığı sattığı cadırlar hakkında İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'de sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

İşte o paylaşım..

"İyiliğin gücüyle insanın ve toplumun onurunu korumak, dirençliliğini arttırmak ve ızdırabını dindirmek için çalışmak" anlayışıyla kurulan Türk Kızılay'ını;

Öğretmen atama müracaatı yapacak tüm adayların dikkatine; Öğretmen mülakatları ve tüm süreç tek haberde.. Öğretmen atama müracaatı yapacak tüm adayların dikkatine; Öğretmen mülakatları ve tüm süreç tek haberde..

Paranın gücüyle insanını yalnız bırakan, binbir dümen kurup içini boşaltan bir anlayışa mahkûm ettiniz. 

Yazıklar olsun!