İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener Kayseri'de halka hitap etti.  Akşener, "Derdinizi konuşmak yerine Akşener PKK'li diyorlar. Kayseri'de PKK'lıyım Diyarbakır'da faili meçhul.. Ben hangisiyim karar verin" ifadelerini kullandı.

Meral Akşener'in konuşmasının satırbaşları şöyle:

Derdinizi konuşmak yerine Akşener PKK'li diyorlar. Kayseri'de PKK'lıyım Diyarbakır'da faili meçhul.. Ben hangisiyim karar verin.

Yemin olsun Sinan Ateş'in katillerinden hesap sorulacak. Hem esnafa hem tarımda çalışana 4,5 milyar kazandırdı. Demek ki çalmayınca çırpmayınca oluyormuş. Dinozorcu bir arkadaş vardı pardon jeliboncu arkadaş. Bir tane park yaptı 16 milyar lira harcandı. O 16 milyar lirayla neler yapılırdı KYK lar ödenirdi. Benzin mazot bedava verilirdi. Beşli çeteden alınmayan vergileri düşünün Türkiye kalkınırdı.


Suriyeli sığınmacılar 2 yıl içinde derhal gönderilecekler. Bu netlikte söylüyorum.. Recep Bey sen bana mı terörist başını çıkaracak diyorsun. Senin bir elinde PKK bir elinde Hizbullah var.

İftiralara prim vermeyeceğiz. Gençlere yeniden umut olacağız. Bunlar Mustafa Kemal'in icraatlerine gıcık oldular. Siz buna engel olacaksınız. Siz Mustafa Kemal'in askerlerisiniz. Biz bu ülkeyi çarpmadan çırpmadan yöneteceğiz. Yozgat milletvekili Lütfullah Bey burada maliye bakanlığı yaptı çalmadı çırpmadı. Hiç öyle bir söz duydunuz mu?


Seçime gidiyoruz, bayram gibi olması lazım, Recep bey çıkıyor bizleri ‘gömmekten’ bahsediyor. Yahu biz düşman mıyız? Arkadaş sen kimi gömüyorsun? Sen kendine gel ya kendine gel. Bu nasıl bir dildir?

Meteoroloji'den 11 kent için sarı kodlu uyarı Meteoroloji'den 11 kent için sarı kodlu uyarı