Ay Yapım'ın Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'yı bir araya getirdiği SHOW TV dizisi seyirci ile bulaşacak. Aile dizisinden ilk tanıtım kareleri geçtiğimiz günlerde ekranlarda yayınlandı. Peki, Aile dizisi ne zaman yayınlacak, tarihi belli oldu mu?

Az Önce Duyuruludu! Meteoroloji Ülke Çapında Kuvvetli Fırtına ve Yağış Uyarısında Bulundu! 29 Mart Hava Durumu Az Önce Duyuruludu! Meteoroloji Ülke Çapında Kuvvetli Fırtına ve Yağış Uyarısında Bulundu! 29 Mart Hava Durumu


AİLE DİZİSİ YÖNETMEN VE SENARİSTİ

Dizinin özgün senaryosunu Hakan Bonomo kaleme alıyor ve Ahmet Katıksız yönetiyor.


AİLE DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Dizide Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya, Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Ece Simge Yurdatapan ile usta oyuncular Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer gibi yıldız isimler yer alıyor.


AİLE DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Kıvanç Tatlıtuğ’un Aslan’a, Serenay Sarıkaya’nın da Devin karakterine hayat vereceği dizide, tanınmış ailelerden Soykanlar’ın başındaki Aslan’ın, kendisiyle aynı yerden yaralı psikolog Devin’le tanışmasıyla aile içinde değişen dengeleri, gelişen olayları ve ‘aile’ kavramının en tartışmalı yönlerini ele alınıyor.


AİLE DİZİSİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Çekimleri hızla devam eden diziden ilk kareler seyirci ile paylaşıldı. Özgün hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosu ile 'Aile' dizisi çok yakında SHOW TV ekranlarında yer alacak.