SAYIN BAKAN VE SAYIN MÜSTEŞAR EĞİTİMBİRSEN’E HAKSIZLIK YAPIYOR !!!

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz ve Müsteşar Yusuf Tekin , EĞİTİMBİRSEN’İN eleştirilerine kulak vermelidir !!!!

MEB 04.11.2017, 21:24 04.11.2017, 21:37
SAYIN BAKAN VE SAYIN MÜSTEŞAR EĞİTİMBİRSEN’E HAKSIZLIK YAPIYOR !!!

Kamudanhaber - Özel Haber

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz , Müsteşar Yusuf Tekin ve İnsan Kaynakları genel müdürü Hamza Aydoğdu ; EĞİTİMBİRSEN’İN eleştirilerine kulak vermelidir .

Eğitimbirsen , MEB’in kariyer ve liyakat sistemini beğenmiyor !

Mülakat esaslı yaptığınız yönetici atamalarında haksızlık yaptığınızı ve üyelerini mağdur ettiğiniz için sizlere ciddi bir eleştiri getirerek , Kariyer ve liyakat esaslı atama talep etmektedir .

Yönetici atamalarına getirmiş olduğunuz mülakatta Eğitimbirsen üyeleri mağdur edilmiş olacak ki , yönetici atama sisteminin değişmesi talep edilmektedir .

Sayın Bakan ;

Sayın Müsteşar ;

Sayın Genel Müdür ;


Eğitimbirsen üyelerini mağdur eden mülakat esaslı atamalardan vazgeçerek , devlet içerisinde kariyer ve liyakat esaslı atama yönetmeliğini getirebilirsiniz .

Çünkü , atama yapılacak yönetici koltuğu kalmadı .

İhale de size kaldı !

Yorumlar (20)
allahtan korkun 4 yıl önce
ulan illerde ve taşrada bir tane koltuk kalmadı oturacak hepsine ebs çöreklendi liyakat istiyorlarmış adama sövdürmeyin akşam akşam işinize bakın
ali balcıoğlu 4 yıl önce
vAllahi bunlarda yüz yok ya.sanki koltuklarda mavi sendika var
Göktürk 4 yıl önce
Sayın editör, Yılın ironisini yapmışsınız.Vah. Vah. Tabi kardeşim Eğitimbirsen'i mağdur etmeyin.Sanki atamalarda Eğitimbirsen listelerinden başka yönetici atanmış.....
Ege 4 yıl önce
Liyakat , liyakat
Cem 4 yıl önce
Tabi canım rumuzuyla yazan memursen üyesi sorsam ben müslümanım haksızlıklara karşıyım adilim dersin.hep böyle diyorsunuz çünkü.yazılı sınavlarda bilginiz yetmeyip başarısız olunca mülakat torpilini buldunuz.uyguladınız.sonra üyeleriniz arasında da torpil adaletsizliği baş gösterince liyakat denmeye başlandı.siz Türk eğitim sen ne yaptığını bırakta ahlak adalet kul hakkı ne demek sözlüğü açta anlamını öğren.
Yönetici olmak İsteyen Antep’e 4 yıl önce
Ne demek açık kalmamış kardeşim sanki millet idarecilik için can atıyor mesele güzel okulların EBS tarafından parselleşmiş olmasıdır. Antep’te dünya kadar md yrd açığı var kimse görev almak istemiyor. Demeyin açık kalmadı güzel yerler gitti kalan kötü yerleri de bizim sendikaya (TES) itelemeye çalışıyorlar deyin biraz inandırıcı olsun. Bu pek de inandırıcı olmuyor.
Şamil 4 yıl önce
Size yazıklar olsun adaletsizler koltuklarda ebs likerden başka oturan kaldı mı defol utanmaz
Tabi canım 4 yıl önce
Çok zorunuza gidiyor demi. Her zaman söylüyorum bu site kamu sen in taraftarı. Şu an memur sen in konumunda kamu sen olsaydı öve öve bitiremezdiniz. Ama bi yerinizi de yirtsaniz yapacak birşey yok. Memur Sen in büyüklüğünü kabul edin artık. Sizin için çok zor olacak ama...
Bu site de senin gibi yandaş! 4 yıl önce
İspatı mi AKP ' yıl yüzde ellinin üstünde gösteren çakma anketi yayınlaması!
Öğretmen 4 yıl önce
Adalar insafa gelmisş hep EBS liler atanıyor. Birazda liyat sahibi olanlar atansın demek istemişler. Ama üm koltuklar EBS liler ile dooldurulmuş. Ne yazık ki LiyakTlilere yer kalmamış. Ama olsun. Bu da hakikatin bir itirafıdir.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sizce erken bir genel seçim olmalı mı?
Namaz Vakti 14 Haziran 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49