Okul Yöneticileri Okula Gidecek mi? MEB'den Resmi Yazı

Okul yöneticileri, 29 Nisan-17 Mayıs 2021 tarihleri arasında okulda bulunmayacak. Eğitim öğretim faaliyetlerini uzaktan eğitim yoluyla yürütecek.

MEB 29.04.2021, 21:02 29.04.2021, 21:06
Okul Yöneticileri Okula Gidecek mi? MEB'den Resmi Yazı

29 Nisan-17 Mayıs 2021 tarihleri arasında eğitim öğretim faaliyetlerinin uzaktan eğitim yoluyla yürütülmesi ve bu süreçte yönetici ve öğretmenlerin okulda bulunmamaları öngörülmüştür. 

Bu süreçte eğitim kurumu yöneticileri, acil ve zorunlu durumlar haricinde görev yerlerine gitmeyecek, uhdelerinde bulunan görevleri uzaktan çalışma kapsamında yerine getirecek ve bu görevleri karşılığında ilgili mevzuatında kendileri için öngörülen ders niteliğinde yönetim görevi karşılığı ek ders ücretinden yararlandırılacaktır. 

Yorumlar (11)
kebap idarecilik 2 hafta önce
ohhhhhhhhhh kebap iş ders yok iş yok uzaktan ek ders.
HOCA 2 hafta önce
Zehir zikkim olsun.Butun yük ogretmenlerin omuzunda.
Bafra 2 hafta önce
bizim canlı dersimize öğrenci katılmazsa biz ek ders alamıyoruz. Bu nasıl adalet?
kebabci 2 hafta önce
ohhh kebab
ahmet 2 hafta önce
Niye alıyorlar ücreti (Ücret almalarına asla karşı değilim) Ama ben evde ders anlatıyorum. Bir derse öğrenciler katılmayınca alamıyorum ve almadığım konusunda da lince uğrıyorum neredeyse ve bunu Koronalı olduğu halde de yapmak zorundayım. Bu arada bazılarını tenzih ederim ama eğer tatil vermeseniz de zaten okula sıra ile de giderlerdi emin olun... Gelinen nokta da sadece dürüst insanların cezalandırıyoruz. (Dersi Zoom dan yapar ve öğrenci isimlerini de kullanabilir ve hatta yaptım der kanıt istemiyoruz ki nasıl olsa. Ücret almamanın cezası dürüst olması mı insanların)
Boş Okulda Değiller Ek Ücretleri Dolu 2 hafta önce
Tüm öğretmenlerin ek derslerini kesen müdür ve müdür yardımcılarının boş okulda dahi bulunmayıp ek ders ödemesinin tam olarak yapılmasını eşitlik uygulamasına aykırı buluyorum.
Yandaş Yöneticiye Kıyak 2 hafta önce
Öğretmenlerin ek dersi kesilirken yöneticilerin ek dersi neden kesilmiyor.Ayrımcılık yapılması yanlıştır.
muzaffer 2 hafta önce
ama biz okuldayız bu nasıl oluyor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sizce erken bir genel seçim olmalı mı?
Namaz Vakti 16 Mayıs 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49