Milli Eğitim Bakanı: Sıkça sorulan sorular listesi yaptık

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, "Sıkça sorulan sorular listesi yaptık. Kamuoyundan bize gelen çok sayıda soru var. Bu soruların hepsinin cevaplarını da şu anda mevcut sitemizde görebilirler." dedi.

MEB 13.03.2020, 12:46
Milli Eğitim Bakanı: Sıkça sorulan sorular listesi yaptık

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, öğrenciler, öğretmenler ve velilerin sağlığı için ülke genelindeki bütün okulların 16 Mart Pazartesi'den itibaren 30 Mart Pazartesi'ne kadar 2 hafta süreyle tatil edilmesiyle ilgili olarak, "Bu mesele bir tatil meselesi değil. Küresel ölçekli bir probleme karşı alınması gereken tedbirlerle ilgili bir konu bu." dedi.

"(Uzaktan eğitim) Gün boyunca yayın olacak, yayınların hangi saati hangi sınıf seviyesindeki öğrenciler için belirlendi"

"Bizim tedbir olarak gördüğümüz eğitim içerikleri "eba.gov.tr" den her türlü ayrıntısıyla görülebilir. Ayrıca 444 0 632 no'lu telefonumuzdan da yine 24 saat erişip eğitimle ilgili, bu konularla ilgili her türlü sorularını sorabilirler."

"Sıkça sorulan sorular listesi yaptık. Kamuoyundan bize gelen çok sayıda soru var. Bu soruların hepsinin cevaplarını da şu anda mevcut sitemizde görebilirler."

Yorumlar (5)
Osman 1 yıl önce
O liste sitenin neresinde acaba?Ben bulamadım.
serdar 1 yıl önce
liste yok sitede
Yorum 1 yıl önce
?????
MURAT 1 yıl önce
Bakanı kandırmışlar, sıkça sorulan sorular yok
Salgınla mücadele önemli eğitim de önemli! 1 yıl önce
Eba TV uzaktan eğitim ile eğitim öğretim yapılacağını sanmak büyük yanlış! İki hafta+ iki hafta daha olursa haziran sonuna ilave olmalı! Okullar tatil ama öğrenciler cafe de kahvede daha tehlikeli ortamda her türlü maddi manevi hastalığı kapacak!milyonlarca mülteci bir kendi ülkelerine bir bizim ülkeye istediği gibi girip çıkarken hastalık getirmemesi mümkün değil!
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sizce erken bir genel seçim olmalı mı?
Namaz Vakti 24 Temmuz 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49