MEB ÜZERİNDEN 28 ŞUBAT HORTLATILMAK İSTENİYOR

28 Şubat zihniyeti son bir aydır müslümanlara karşı sistematik bir linç kampanyası başlatmış durumda ...

MEB 07.01.2018, 21:40 07.01.2018, 22:17
MEB ÜZERİNDEN 28 ŞUBAT HORTLATILMAK İSTENİYOR

Kamudanhaber - Özel Haber

Ağzımızı her açtığımızda memleketin % 99 müslüman diye söze başlasakta ; Allah’ın emri olan örtünme konusunda Urfa’da görev yapan Din Kültürü öğretmeninin dersinde öğrencilerine başörtüsü ve tesettür konusunda uygulama ders yapması üzerine kıyamet kopartıldı .

Din Kültürü dersinin amacı ; Allah’ın emirlerini öğrencilere öğretmek ve öğrencilere dinini tanıtmak ve sevdirmektir .

Ders içerisinde öğrencilere namaz kılmak uygulamalı olarak öğretilmelidir . Başörtüsü ve kapanma konusu uygulamalı olarak öğretilmelidir . İsteyen her öğrenciye herhangi bir zorlamaya tabii tutmadan dinimiz anlatılmalı , emir ve yasakları öğretilmeli , müslümanların üzerine farz olan ibadetler öğretilmelidir .

Bunun tartışması dahi yapılamaz.

Urfa’da görev yapan Din Kültürü öğretmenimiz Gamze İ. doğru olanı yapmıştır .

İmam hatip ortaokuluna giden öğrencilerin kapanması ve dinini öğrenmesinden tabii ne olabilir .

Peygamberler şehri olan ilimizde ortaokul çağındaki kız çocuklarımıza başörtüsü ve kapanma konusunu anlatan , uygulamalı olarak gösteren öğretmenimizin sonuna kadar yanındayız .

Bu olay üzerinden fırtınalar kopartan , 28 Şubat artığı zihniyetin dayatmasına ve tehditlerine asla boyun eğilmemelidir .

Urfa Milli Eğitim Müdürünün bu öğretmenimize soruşturma açması asla kabul edilemez .

Urfa il müdürlüğü bu konuda hata yapmıştır . 28 Şubat zihniyetine teslim olmuştur .

Urfa ilinde görev yapan Din Kültürü öğretmenimize soruşturma açmak yerine , dersinde Allah’ın emir ve yasaklarını öğrettiği için ödül verilmelidir.

Urfa ilinde öğretmenimize sahip çıkan Urfa Eğitimbirsen ve Memursen başkanı İbrahim Çoşkun’u tebrik ediyoruz . Öğretmenimizin okulunu ziyaret eden , açıklamalarıyla destek veren sendika başkanı ve sendikacılar doğru olanı yapmıştır .

Sonuç olarak ; İmam hatip ortaokulumuzda zaten büyük çoğunluğu başı kapalı olan öğrencilerimizin , örtünmenin güzelliğine dikkat çeken bir eylemine , 28 Şubat zihniyetinin ortalığı velveleye vermesiyle soruşturma açan il müdürlüğü büyük hata yapmıştır . Öğretmenimize ve etkinliğine soruşturma açan il müdürüne tepki koyan ve öğretmenimize sahip çıkan Eğitimbirsen ve Memursen camiasını tebrik ediyoruz .

28 Şubat dayatmalarına asla izin verilmemelidir .

Bu zihniyete boyun eğilmemelidir .

Bu konuda Milli Eğitim Bakanlığı da , 28 Şubat’ı yeniden hortlatmak isteyen ve dinimize saldıran bu alçaklara asla prim vermelidir .

Kaynak: www.kamudanhaber.net
Yorumlar (10)
Zeynel 4 yıl önce
Korkalara makam vermezsiniz olur biter
zabıt 4 yıl önce
valla mem müdürü adam gibi adamdır
Yasin 4 yıl önce
Tek meziyeti iyi yalakalık yapmak olan,ama aslında din ve diyanet düşmanı olan insanları yönetici yapmanın sonu böyle olur.İlk fırsatta,am ilk fırsatta ihanet edecekler ve gerçek yüzlerini göstereceklerdir..
Gökhan 4 yıl önce
Urfa peygamberler şehri bu doğru adı geçen şahıs açılım sürecinde kobaniye özgürlük demesi doğru muydu? Mülakatlarda verdiği torpil listelerinin idareci olması doğru mu kamudan haber
M.A.ERSOY 4 yıl önce
"Milli İrade"; tankları Leyland pikapla kovalamış,Doblo ile kafa tutmuş ve durdurmayı başarmış, hatta F-16'ya levye fırlatıp püskürtmüş ancak ürkek bir Milli Eğitim Müdürünü yenememiştir.Bu ayıp milli iradeyi temsil iddiasındakilere yeter.
guler 4 yıl önce
öğretmenimizin yaptığı uygulamayı taktire şayan buldum òncelikle.bizim böyle teşvik edici dersi eğlenceli hale getiren böyle zeki güzel düşünceli yapılandırmacı öğretmenlere ihtiyacımız var..Benim de kızım var aklıma bu fikir hiç gelmezdi teşvik acısından süper bir uygulama ben de kızıma aynısını yapacağım inşAllah..
Hakkı 4 yıl önce
Kutlama ve eğlence tertip edilmesi caiz değildir.
Yalan 4 yıl önce
İl milli eğitim müdürümüzü hedef alan bu sendikacıları bir araştırın. Hepsi milli eğitimi parsellemiş ve çıkarları için her türlü çirkefliği yapan insanlardır.. milli ve yerli olan hekese karşılardır.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Vakalar sıfırlanmasa da, okulların Eylül'de açılmasını istiyor musunuz?
Namaz Vakti 22 Eylül 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49