ALİ YALÇIN, 59 DAKİKA SONRA PARDON! DEDİ. AMA…

23 Şubat 2021 saat 18:19’de Millî Eğitim Bakanlığına “One Minute” diyen Ali Yalçın, tam 59 dakika sonra saat 19:18’de “Pardon” dedi.

MEB 23.02.2021, 21:00
ALİ YALÇIN, 59 DAKİKA SONRA PARDON! DEDİ. AMA…

Kamudanhaber- Özel Haber

Cengizhan Türkyılmaz

Ali Yalçın, bugün18:19’de twiter hesabından; Millî Eğitim Bakanlığının 2021 Belirli Gün ve Haftalar Çizelgesinde “Uluslararası Yahudi Soykırımı Anma Günü” ne yer verildiğini öne sürerek tepki gösterdi. Ali Yalçın paylaşımında:

“MEB Ne Yaptığını Biliyor Mu?

Cumhurbaşkanımız, Şimon Peres’e; “Siz öldürmeyi iyi bilirsiniz. One minute!” diyor.

MEB etkinlik takviminde; ‘Uluslararası Yahudi Soykırımı Anma Günü’ne yer verirken Filistin’in işgaline ‘Nakbe Günü’ne yer vermiyor.” İfadelerine yer vererek Milli Eğitim Bakanlığına bir, “One Minute” çıkışı yaptı.

Ali Yalçın, bu açıklamadan tam 59 dakika sonra aşağıdaki açıklamayı yaparak “pardon” dedi.

“Yaptığı haberle kamuoyunu yanıltan, haksız tepkilere neden olan ve MEB’i de töhmet altında bırakan http://sabah.com.tr, yapılan açıklama doğrultusunda haberini güncellemiş ve hatasını gidermiştir.”

Pardon olmasına pardon da…

Sayın Ali Yalçın,

Siz, tepkinizi Sabah Gazetesine değil, MEB’e göstermiş; “MEB Ne Yaptığını Biliyor Mu?” demiştiniz…

Görüldü ki MEB ne yaptığını biliyormuş. Ne yaptığını bilmeyen; meseleyi inceleyip araştırmadan alelacele açıklama yapan sizmişsiniz… Bu durumda, erdemli bir insan olarak -ki öyle olduğunuzu biliyoruz- MEB’den ve Sayın Ziya Selçuk’tan bir özür dilemeniz gerekmez mi?

Sayın Ali Yalçın, kamuoyu ve MEB sizden bir özür bekliyor… Öyle pardon “Sabah”la olmaz. Sağlam bir “ Özür dilerim MEB.” ya da “Özür dilerim Ziya Selçuk.” yakışık alır. Aksi takdirde, insanlar sizin samimiyetinizi sorgulamaya başlarlar… Bunları yazarken, 59 dakika sonra gelen “pardon”u da takdir etmiyor değiliz hani... “Yiğidi öldür hakkını teslim et.” demişler. Bu yönünüzle de tarihe geçtiniz vesselam.

İLGİLİ HABER

Kaynak: www.kamudanhaber.net
Yorumlar (14)
Taka tiki 6 gün önce
Önüne konan senaryolarla suni gündem oluşturup rant imparatorluğunda seyfü sefa sürenler iş üstünde yakalandı. Allah’ın sopası yok görenlere...
Fakir 6 gün önce
Yeni öğretmen 4300TL alıyor.25 yıllık 1 in 4'ü 5400 TL alıyor.Ali Efendi 35000TL alıyor.Şube başkanları en az 15000 alıyor.Sonra senfikacıyım diye bizi kandırıyor.(lar)
Yaw he 6 gün önce
Bağcıyı yeterince dövemediler
yiğit 6 gün önce
Gereksiz insanlar
Ahmet 6 gün önce
Fırsat kolluyorlar neyse bakanı bir türlü içlerine sindiremediler. Yeminle bu kadar olur. bu nasıl bir düzen nasıl bir zaman yeterrrrr yahu yeter valla yeter billahi yeter egitimde en büyük engel bu içi boş sendikalar
mine 6 gün önce
kontrolu kaybedince her şeyden medet umanlar.böyle ayaklarına dolanıyor işte...
Muallim 6 gün önce
Sarı sendikadan ne bekliyorsunuz daha fazlasını mı?
eski uzun saçlı yeni kısa saçlı malphan müdürüme açık mektup 6 gün önce
Ali Başganla bu iş yürümüyor beyoğlu güzeli çoşgun getirilmeli bu göreve. sabık malphan müdürüm bu işi yapsa yapsa sen yaparsın icazet ver dava adamı gelsen başa
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sizce erken bir genel seçim olmalı mı?
Namaz Vakti 01 Mart 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49