MEB personel alımı sonuçları ne zaman açıklanacak? Milli Eğitim Bakanlığı 5 bin 872 personel alımı sonuçları için araştırmalar başladı. MEB personel alımı için başvurularını tamamlayanlar merakla sonuç sayfasını kontrol ediyor. Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB) 260 sözleşmeli fizyoterapist ve 5 bin 872 destek personeli alımı yapacak. Alımlarda yapılan değerlendirmelerin ardından adaylar MEB personel alımı sonuçlarını online olacak sorgulayacaklar. Sonuçlar isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerinden açıklanacak. Peki, 5 bin 872 personel alımı sonuçları açıklandı mı? MEB fizyoterapist, aşçı ve yardımcısı atama sonuçları sorgulama ekranı…

MEB PERSONEL ALIMI SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

MEB personel alımı atama sonuçları, 12 Kasım'da 'https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr/' üzerinden ilan edilecek.

24 Kasım Öğretmenler Günü'nde öğretmenlere önlük hediyesi için MEBBİS'te form kaydı açıldı! 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde öğretmenlere önlük hediyesi için MEBBİS'te form kaydı açıldı!

Atamaları valiliklerce kendilerine tebliğ edilenler, tebliğ tarihini izleyen 15 gün içinde göreve başlamak üzere atandıkları il milli eğitim müdürlüklerine istenen belgelerle başvuracak.

SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ