MasterChef Türkiye'de bu akşam eleme heyecanı yaşandı. Eleme potasındaki isimler arasında Burcu, Dilara, Mert, Emre, Hasan ve Pelin yer alıyordu. Peki ama MasterChef'te bu akşam kim elendi?

MasterChef Türkiye'de bu akşam eleme heyecanı yaşandı. Eleme gecesinde potadan ilk kurtulan isim Dilara oldu. Ardından Hasan da potadan ayrıldı. Böylece Emre, Mert ve Pelin arasında eleme heyecanı devam etti. Peki ama dün akşam MasterChef'te kim elendi?

MasterChef'te kim elendi?

Henüz belli olmadı. Burcu, Pelin, Mert ve Emre arasında heyecanlı bir eleme akşamı yaşanıyor. 


MasterChef'te bir ilk

MasterChef Türkiye'de 3. tabak bu akşam seçilmedi. Somer Şef, ''Emeği olmayan tabağın yeri kabul edilebilir değil. Hamur çiğse konuşulacak hiçbir şey yok. Bu gecenin finalini 4 kişiyle oynayacağız.'' dedi. 

Mehmet Şef, ''Bugün yaşanmamış bir konuyu yaşadım. Bu akşam şef tabağını en başarısız yapacak yarışmacımız bize veda edecek. 4 kişi yarışacaksınız. Danilo Şef hazırladı şef tabağını.'' ifadelerini kullandı.

Danilo Şef, ''Sizin için çok tatlı bir tabak yaptık. Tabağın adı Dalgalar. Çok basit bir şekilde yapılıyor. Levrekle yapılan bir yemek.'' cümlelerini kullandı.

Elenen isim Emre oldu

Bakan Bilgin Üzerine basa basa söyledi... EYT'de tek formül Bakan Bilgin Üzerine basa basa söyledi... EYT'de tek formül

MasterChef Türkiye'ye veda eden isim Emre oldu.