Fatih Erbakan: AK Parti mutabakata imza atmak istemedi; mutabıkız derlerse tekrar değerlendiririz Fatih Erbakan: AK Parti mutabakata imza atmak istemedi; mutabıkız derlerse tekrar değerlendiririz

Dün akşam saatlerinde başlayan kar etkili oldu.Bütün Malatya'yı etkisi altına alan kar yağışı Malatyalılarda memnuniyet uyandırdı.En çok sevinen çocuklar oldu.Sokaklarda şimdilik neşe hakim.

Neşe ortamının yanında yollarda ulaşımda aksaklık yaşanmaması adına belediye ekipleri sürekli çalışmalar yapıyor.Tuzlama ve küreme çalışmalarıyla kazaların önüne geçilmeye çalışılıyor.

T.Ö. Üniversitesi rektörlüğü ise yapılacak olan büt sınavları hakkında şu açıklamayı yaptı :


 "İlimiz genelinde devam eden yoğun kar yağışı nedeniyle Üniversitemizin tüm akademik birimlerinde 02.02.2023 ile 05.02.2023 tarihleri arasında yapılacak Bütünleme sınavları, ileri bir tarihe ertelenmiştir. Yapılamayan Bütünleme sınavlarının tarihleri daha sonra ilan edilecektir. Ayrıca Üniversitemizde çalışan hamile ve 2 yaşından küçük çocuğu olan kadınlar ile engelli personelimiz 02.02.2023 tarihinde 1 gün idari izinli sayılacaktır."

İnönü Üniversitesi ise eğitime devam edecek.