Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) yurt başvuru sonuçları açıklandı. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu canlı yayında yurt sonuçlarının açıklandığını duyurdu. KYK yurt kayıt tarihini de duyuran Bakan Kasapoğlu yurt ücretleri ile ilgili de açıklama yaptı. Peki, KYK yurt kayıtları ne zaman başlıyor? KYK yurt ücretleri açıklandı mı? İşte KYK yurt sonucu ve kayıt tarihi!

Üniversite öğrencilerinin dört gözle beklediği KYK yurt sonuçları açıklandı. Yurt sonuçları ile ilgili basın toplantısı yapan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yıllık bazda en yüksek talebi aldıklarını belirterek tarihimizin en yüksek yerleştirme oranını gerçekleştirdiklerini belirtti. KYK sonuçlarının açıklanmasının ardından Bakan Kasapoğlu yurt kayıt tarihi ve yurt ücretleri ile ilgili de açıklama yaptı. Peki, KYK yurt kayıtları ne zaman başlıyor? KYK yurt ücretleri açıklandı mı? İşte KYK yurt sonucu ve kayıt tarihi!

2022 KYK YURT KAYIT TARİHİ BELLİ OLDU MU?

Bakan Soylu: Allah bize de şehitlik nasip etsin Bakan Soylu: Allah bize de şehitlik nasip etsin

KYK sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte kayıtlar da başladı. KYK yurt kayıt sürecinde son gün 9 Eylül olarak açıklandı.


2022 KYK YURT KAYIT TARİHİ BELLİ OLDU MU?


Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yurt ücretleriyle ilgili "Resmi olarak yurt ücretlerini eylül ayı içerisinde açıklayacağız" ifadelerini kullandı.