Kripto Para piyasalarında dengeli fiyat hareketleri zorlaşmaya başladı. Küresel enflasyon, merkez bankalarının hamleleri, Altın fiyatları, yasaklamalar, Kazakistan'daki iç karışıklık, enerji fiyatlarının yükselmesi, regülasyon adımlarının hızlanması gibi etkenler kripto paralara zor günler yaşatıyor.

Lider kripto para birimi Bitcoin Kasım ayında gördüğü 69 bin Dolar seviyesinden 40 bin dolara kadar geriledi. Yüzde 40'ın üzerinde tarihi zirvesinden uzaklaşan Bitcoin geçtiğimiz günlerde yükseliş hareketi yapma çabası içine girse de bunda başarılı olamadı. Her yükselişte ayıların kâr satışıyla karşılaşan Bitcoin yeniden 42 bin dolar seviyelerine geriledi.

Bitcoin'in dominansı da yine kayba yöneldi ve yüzde 40'ın altına düştü.

Kadro müjdesi geliyor: Uzman çavuşlar,taşeron işçiler ve ücretli öğretmenlere düzenleme… Kadro müjdesi geliyor: Uzman çavuşlar,taşeron işçiler ve ücretli öğretmenlere düzenleme…


Bitcoin güne 42 bin 739 dolar seviyesinden başladı. Gün içinde en düşük 42 bin 370 dolar, en yüksek de 42 bin 883 dolar seviyesini gördü. Saat 09:49 itibarıyla 42 bin 800 dolar seviyesinden alıcı buluyor.