İş Bankası çıtayı yükseltti! İş Bankasından Emeklilere 27500 TL promosyon ödemesi! İş Bankası çıtayı yükseltti! İş Bankasından Emeklilere 27500 TL promosyon ödemesi!

Ekonomik verilerin tavan yaptığı şu günlerde vatandaşlar nakit ihtiyaçlarını karşılamak için kimi vatandaş krediye yönelirken bazı kesimler ise kredi kart limitlerini yükselterek  ihtiyaçlarını karşıladılar.

Bankalar tek tek kredi kapatma kredileri kampanyasını duyurmaya devam ediyor. Bir duyuruda QNB Finansbank'tan geldi.

 QNB Finansbank resmi sitesinden yapmış olduğu duyuruda;  QNB Finansbank, yeni müşterilerine özel borç kapatma kredisi vereceğini paylaştı ve bu kredinin 50 bin lira olacağı belirtildi. 3 ay geri ödemesi dönemi olan kredi kampanyasında faizsiz olarak 10 bin lira nakit avans verileceği de ifade edildi.

6207742945d2a0c0140fbdf2-2

ÖDEME DETAYLARI 

Kredi Tutarı 50 bin lira olurken 36 ay vade imkanı da var. Aylık taksit tutarı ise 1.139 lira olurken toplam geri ödeme 77.005,81 TL olduğu bildirildi.

BAŞVURU 

QNB Finansbank borç kapatma başvurunuzu, öncelikle şubeyi ziyaret ederek yapabileceğiniz belirtildi ve "T.C Kimlik Kartı İkametgah Gelir Belgesi" belgeleri ile başvuruların yapılabileceği ifade edildi.