Ali Yalçın'dan yeni öğretmen atamaları, aile birliği, ÖMK ve alan değişikliği ile ilgili açıklama Ali Yalçın'dan yeni öğretmen atamaları, aile birliği, ÖMK ve alan değişikliği ile ilgili açıklama

Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Sayın Kılıçdaroğlu, ittifakın diğer parti liderleri ve cumhurbaşkanı yardımcısı adayları Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş ile birlikte Türkiye'nin farklı bölgelerinde halkla bir araya gelmeye devam ediyor. İmamoğlu'nun memleketi İstanbul'da gerçekleştirdiği konuşmada, Kılıçdaroğlu kadına yönelik şiddete ve kadınların ekonomik durumuna dikkat çeken önemli vurgular yaptı. Ancak, verdiği mesajlar arasında bir hadis sözünü yanlış hatırlaması da dikkat çekti. Bu nedenle, SEO uyumlu bir dil kullanarak ve uygun paragraf düzeni oluşturarak bu haberin özgünlüğünü koruyabiliriz.

HADİSİ KARIŞTIRDI

  • "Kadına şiddetin pazarlığı olmaz, bu konu pazarlık masasına gelemez! Kadın, başımızın üstündedir çünkü sevgili peygamberimiz 'Cennet kadının ayakları altındadır' demiştir. Biz buna inanıyoruz."