Kamudanhaber sitemiz yazarı Mehmet Yılmaz’ın gündeme getirdiği üst düzey bürokratlara yapılan öğretmenevi kıyak indirimi kaldırıldı…

Kamudanhaber - Özel Haber

Kamudanhaber sitemizde yazarımız Mehmet Yılmaz tarafından kaleme alınan Milli Eğitim Bakanlığındaki rezalete son verildi…

Kamudanhaber sitesi gündeme getirdi. Bakan Mahmut Özer düğmeye bastı ve usulsüzlüğü ortadan kaldırıldı.

Sitemizi yakinen takip eden ziyaretçilerimiz hatırlayacaktır.

Milli Eğitim Bakanlığında Turizm Otelcilik okulunda Bakan yardımcılarına, genel müdürlere ve daire başkanlarına özel indirim yapılmış…Öğretmenin 200 TL ücret ödeyip kaldığı öğretmenevi ve Turizm otelcilikte 55 bin TL maaş alan Bakan yardımcısı yüzde 40 indirimle 120 TL ye kalıyor diye haber yapmıştık.

İşte o haber 

mhnbgvf-1

https://www.kamudanhaber.net/bakan-mahmut-ozer-bu-rezaletin-farkinda-mi-haberdar-mi


Bu haberden sonra Bakan Özer’in talimatıyla Çankaya Turizm Otelcilik okulunda üst düzey bürokrasiye yapılan özel indirimler kaldırıldı.

Bakan Özer’in bu okulla ilgili gerekli inceleme ve soruşturmayı yaptırarak eksik ücret ödeyen bürokratlardan bu ücretleri tahsil etmesini bekliyoruz.

İLGİLİ HABER...

Diyanet İşleri Başkanlığı kaç personel alacak? Başvurular başladı mı? Şartlar nelerdir? Başvuru nasıl yapılır? Diyanet İşleri Başkanlığı kaç personel alacak? Başvurular başladı mı? Şartlar nelerdir? Başvuru nasıl yapılır?

mhnbgvf-2