Cumhurbaşkanı Erdoğan: Karadeniz gazını hanelere vermeye başlıyoruz Cumhurbaşkanı Erdoğan: Karadeniz gazını hanelere vermeye başlıyoruz

İYİ Parti'li Ağıralioğlu, Kılıçdaroğlu'nun adaylığına dair  "Erdoğan, karşısında Kılıçdaroğlu'nu istiyor; acaba bu seçmen isteksizliğini göz ardı etmesek mi?" ifadelerini kullanmıştı. Bu sözlerinin ardından çok tepki alan Ağıralioğlu'na CHP'li Altay, tepki göstermiş katıldığı canlı yayında konuya ilişkin, "Her evin çocuğunun kusuruyla ilgili kulağı çekilecekse evin reisi çeker. Ben ne diyeyim daha bu böyle olmalı, bunu bekliyoruz. Bugün benim izlediğim video hoş bir video değil." ifadelerini kullanmıştı.

Ağıralioğlu 'Kulağı çekilmeli' diyen Altay'a cevap verdi. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Ağıralioğlu şu ifadeleri kullandı:

''Şahsiyetimiz ve tabiatımız icabı, nezaketle ve kimseyi kırmadan yapmaya gayret ettiğimiz siyaseti de memleket, millet hizmeti görürüz.

Endişelerimizi ve hassasiyetlerimizi duymayanlar, kulaklarını iyi açmalı ve denileni doğru anlamalı.

Kendileri gibi düşünmeyenlerin kulağının çekilmesini istemek, iktidar iddiası olan bir parti için pek hayırlı ve de saygın bir heves değildir! Tam olarak bu üsluptan endişelenir seçmen.

Biz, kulak çekmeyi ve çektirmeyi doğru bulmadığımız için İYİ Parti'deyiz!

Siyaseti milletten, sahadan, istişareden, tenkitten, gerçeklikten koparan, işte bu tehlikeli duygudur.

Bu dil ve üsluptur meselemiz.''