İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu parti genel merkezinde gerçekleştirilen Başkanlık Divanı Toplantısı sonrası düzenlenen basın toplantısında konuştu.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in, Büyük Taarruz'un 101. yıl dönümünde Ayfonkarahisar'da yapacağı açıklamaların Türk siyasetinde önemli bir başlangıç olacağını ifade etti.

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan'ın Türkiye'nin Avrupa Birliği'ne katılım süreci ile ilgili yaptığı açıklamalar hakkında konuşan Kürşad Zorlu "Biz AB ile ilişkilerin bir bölümünde de sığınmacı probleminin çok önemli bir başlık olduğunu ve bunun belirli bir noktaya getirilmeden samimi ilişkilerin kurulmasının çok zor olacağına inanıyoruz. Bu konuda en hazırlıklı parti olduğumuza inanıyoruz" dedi.

AFAD'dan İstanbul depremi açıklaması AFAD'dan İstanbul depremi açıklaması

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in, Büyük Taarruz'un 101. yıl dönümü sebebiyle 26 Ağustos tarihinde Afyonkarahisar Kapalı Spor Salonu'nda birtakım açıklamalarda bulunacağını basın mensupları ile paylaşan İYİ Parti Sözcüsü Zorlu: "Buna ek olarak Cumhuriyetimizin 100'üncü yılında da bazı faaliyetleri gerçekleştirme kararı aldık. Özellikle 26 Ağustos'a dikkat çekiyorum. Burada yapılacak önemli açıklamaların Türk siyasetinde önemli bir başlangıç olacağını ifade etmek istiyorum" dedi.