38 yaşındaki H.M.D., 8 yaşındaki bir kız çocuğuna bisiklete binme bahanesiyle tacizde bulundu.

Mide bulandıran olay, İstanbul Esenyurt'ta yaşandı. 38 yaşındaki H.M.D., 8 yaşındaki bir kız çocuğuna bisiklete binme bahanesiyle tacizde bulundu. Çevredekilerin olayı fark etmesinin üzerine ihbar edilen tacizci polis ekipleri tarafından tutuklandı.

POLİSE İHBAR ETTİLER
Mevlana Mahallesi'nde 12 Ağustos Pazartesi günü öğle saatlerinde, H.M.D. isimli şüpheli, bisiklet süren 8 yaşındaki E.H.K.'nın yanına geldi. Bisiklete binen şüpheli, çocuğu da ön tarafa binmesi için ikna etti. Şüphelinin bisiklet üzerinde kız çocuğunu taciz ettiğini fark edenler, müdahale etti. Şüpheliyi bisikletten kaldıran çevrekiler, polise ihbarda bulundu. Olay yerine gelen polis ekipleri, şüpheliyi karakola götürdü.

Bakan Bozdağ: Türkiye’ye Biden’in ya da AB’nin uyguladığı stratejiler sökmez Bakan Bozdağ: Türkiye’ye Biden’in ya da AB’nin uyguladığı stratejiler sökmez


TUTUKLANDI
Yaşanan taciz anları ise bir apartmanın güvenlik kamerasına yansıdı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen H.M.D., çıkartıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.