2023 yılında Bankalar gerek kamu kurumları gerekse özel sektör temsilcileriyle promosyon anlaşmasını yapmaya devam ediyor. Bankalar müşterilerine müşteri katmak için kıyasıya promosyon yarışına son sürat devam ediyorlar. İş Bankası çıtayı yükseltti!

Son promosyon anlaşmasında, Kahramankazan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Türkiye İŞ Bankası ile 3 yıllık mutabakat imzaladıklarını açıkladı. 

Bu 3 yıllık anlaşma karşılığında 16.250 TL ödeme yapılacağı açıklandı.

Meral Akşener: Atanmış bakanlarını milletvekili yapabilmenin telaşındalar Meral Akşener: Atanmış bakanlarını milletvekili yapabilmenin telaşındalar

Promosyon açıklaması yapıldı 
Kahramankazan MEM promosyonu ile alakalı olarak personelin 3 yıl İş Bankasından maaş alma imzasına 16.250 TL ödeme yapılacağı açıklandı. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: ''Müdürlüğümüz ile Türkiye İş Bankası arasında maaş promosyon protokolü imzalandı. Yapılan protokole göre personelimize 3 yıl için 16.250₺ tek seferde ödenecektir. İlçemiz personeline hayırlı olsun.''

Sonuç olarak; Gerek emekli gerekse de çalışan olsun ceplerini ferahlatan ek ödeme olarak hesaplara yatan Promosyon ödemelerinden faydalanıyor.