GAZİANTEP'te Uzman Çavuş Turgay Külcü, bir parkta beylik silahıyla intihar etti. Uzman Çavuş'un yanında silahı ve cep telefonunun olmadığını farkeden ekipler, yaptıkları çalışma sonunda silah ve 2 cep telefonunu çaldığı belirlenen E.U.'yu gözaltına aldı. Zanlı, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı

Gaziantep'te parkta ölü bulunan uzman çavuşun silah ve 2 cep telefonunu çaldığı iddiasıyla yakalanan şüpheli tutuklandı. İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, 28 Ağustos'ta 100. Yıl Atatürk Kültür Parkı'nda ölü bulunan Uzman Çavuş Turgay Külcü'nün ölümü ve olay yerinde olmayan silah ve 2 cep telefonunu bulmak için çalışma başlattı.

Silah ve cep telefonları bulundu

Örtülü Tarım sayesinde Avrupa Doyacak Örtülü Tarım sayesinde Avrupa Doyacak

Yapılan incelemede intihar ettiği öğrenilen Külcü'nün silah ve cep telefonlarını çaldığı belirlenen E.Ü. gözaltına alındı. Operasyonda Külcü'ye ait silah ve cep telefonları da bulundu.

Hırsız tutuklandı, satın alanlar serbest!


Hırsızlık malzemelerinin satılmasına yardım ettiği ve satın aldığı iddiasıyla 6 şüpheli de düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen zanlılardan E.Ü. nöbetçi sulh ceza hakimliğince tutuklandı, diğerleri adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.