Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara'daki saldırı girişiminde yaralanan polisler ile görüştü Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara'daki saldırı girişiminde yaralanan polisler ile görüştü

Özel sektörde bir süre çalışıp işsiz kaldıktan sonra inşaatlarda boyacılık ile geçimini sağlayan 50 yaşındaki İngilizce öğretmeni Orhan Çelik, çalıştığı inşaatta yaşanan iş kazası sebebiyle hayatını kaybetti.

Samsun'un Atakum ilçesi Beypınar Mahallesi'nde inşaatı süren 27 katlı bir binanın 22. katındaki dış kesiminde çalışan ve geçimini boyacılık yaparak sağladığı bildirilen 50 yaşındaki İngilizce öğretmeni Orhan Çelik, yük asansörünün yere çakılmasıyla feci şekilde can verdi.

Orhan Çelik, işçi Şaban Koç ile inşaatın 22. katında yük asansöründeyken asansörde yaşanan sıkıntı sebebi ile iş kazası geçirdi. Şaban Koç, son anda kendini balkona atarak kurtarırken Orhan Çelik yük asansörü ile yere çekildi.

Orhan Çelik feci şekilde can verdi. Orhan Çelik'in cansız bedeni Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi'ne kaldırılırken Çelik'in 1 çocuk babası olduğu öğrenildi.

Orhan Çelik, memleketi Afyon'a defnedilecekken polis olay ile ilgili soruşturma başlattı.