Dilan Polat ve Eşinin Lüks Araçları TMSF'ye Çekildi Dilan Polat ve Eşinin Lüks Araçları TMSF'ye Çekildi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), demokratik geleneğinin yeni bir halkasını eklemek üzere Ankara'da kritik bir toplanma gerçekleştirecek. 4 ve 5 Kasım tarihlerinde düzenlenecek olan 38. Olağan Kurultay'da, partinin yeni lideri ve yöneticilerinin seçimi yapılacak. Yeni dönemin stratejilerinin ve yol haritasının belirleneceği bu toplantıda, parti içi demokrasinin bir kez daha tezahür edeceği bekleniyor.

İmamoğlu'nun kurultay değerlendirmesi

Kurultayın Divan Başkanlığı görevini üstlenecek olan İmamoğlu, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, etkinliğin planlanışı ve özenle yürütülen hazırlıklar hakkında bilgi verdi. İmamoğlu, tüm katılımcılara teşekkür ederken, bu önemli organizasyonun partinin ikinci yüzyıla taşıyacağı anlam ve ülkenin demokratik süreçleri için katkısının altını çizdi.

Partide yeni dönem heyecanı

CHP'nin yeni Genel Başkanının ve yönetim organlarının seçileceği bu önemli kurultay, "İkinci yüzyılda demokrasi ve birlik kurultayı" mottosuyla yürütülen bir sürecin doruk noktasını temsil ediyor. Parti meclisi ve Yüksek Disiplin Kurulu üyelikleri için de yapılacak seçimler, partinin geleceğini şekillendirecek önemli kararlar olarak görülüyor.

İBB Başkanı'nın kurultaydaki rolleri

Kurultay süresince Divan Başkanı olarak önemli bir role sahip olacak İmamoğlu, organizasyonun sorunsuz ve disiplinli bir şekilde ilerlemesi için gösterilen çabalara dikkat çekerek, bu özel etkinliğin tüm katılımcılar için verimli ve umut verici bir atmosferde geçmesini temenni etti.