İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesabından belediye çalışanlarının maaş promosyon miktarını duyurdu. İmamoğlu, 'İBB ve iştirak şirketleri çalışanlarımızın hesabına tek seferde 27.000 TL maaş promosyonu yatırılacaktır. Hayırlı olsun.' ifadelerini kullandı.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi çalışanlarının beklediği haberi verdi. Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan İmamoğlu, İBB çalışanlarına tek seferde 27 bin liralık maaş promosyonu ödemesi yapılacağını duyurdu.


TEK SEFERDE YATIRILACAK
Ekrem İmamoğlu'nun tweet'inde şu ifadeler yer aldı: "Çalışanlarımızın refahı için yoğun çalıştık ve iyi bir sonuca ulaştık. İBB ve iştirak şirketleri çalışanlarımızın hesabına tek seferde 27.000 TL maaş promosyonu yatırılacaktır. Hayırlı olsun."

İBB ÖNÜNDE ARBEDE YAŞANMIŞTI
Öte yandan banka promosyon görüşmelerinin şeffaf şekilde yönetilmediğini iddia eden işçiler, önceki gün İstanbul Büyükşehir Belediyesinin başkanlık binası önünde toplanmıştı. Basın açıklaması yapıp süreçte şeffaflık isteyen sendika üyeleri ile güvenlik personeli arasında arbede yaşanmıştı.

Okul Müdürü İstismar haberlerini hedef alan paylaşımlarını tepkiler üzerine Silip Geri Vites Yaptı Okul Müdürü İstismar haberlerini hedef alan paylaşımlarını tepkiler üzerine Silip Geri Vites Yaptı


POLİSLER DE 27 BİN TL ALACAK
Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre polislere de 36 ay için 27 bin lira promosyon ödemesi karara bağlanmıştı. Promosyonun peşin ve tek seferde 1 Kasım 2022 tarihi itibarıyla ödeneceği duyurulmuştu.