Bankalar müşterilerin dikkatini çekmek için sürekli farklı bir kampanya yapmaktadır. İlk önce emekliye promosyon ücreti ile başlayan bu yarış hayla devam etmekte önce özel bankaların sonra kamu bankalarının emekliye promosyon ücretini güncellemesinden sonra şimdi de ihtiyaç kredisi verilmekte. Şimdilik 3 özel bankanın anlaşmalı olarak verdiği ihtiyaç kredisi büyük ilgi toplamış durumda.

Denizbank, Akbank ve garanti bankası olmak üzere 3 bankada geçerli olan bu kampanya hakkında detaylar merak konusuydu ve yapılan yeni açıklama ile bu sorular cevap buldu. Bu 3 bankanın anlaşmalı olarak yaptığı bu kampanya için ortak bir açıklama yapılarak bilgi verildi. Yapılan açıklamada nakit ihtiyacı olan kişilere 3 ay erteleme ile 100 bin TL’ye kadar kredi imkânı sunulacağı bildirildi. Bunun yanı sıra 36 ay vadeli kredi imkanından yararlanmak için bankalar başvuru şartlarını bildirdi.

Bakan Koca Kahramanmaraş merkezli depreme ilişkin açıklamada bulundu Bakan Koca Kahramanmaraş merkezli depreme ilişkin açıklamada bulundu

100 BİN LİRALIK KREDİ FIRSATININ DETAYLARI AÇIKLANDI!
Bankalardan yapılan açıklamada kredilerin 2 yıl vadeli 50 bin ila 100 bin TL veya 3 yıl vadeli 1.500 ila 49 bin TL arasında verileceği belirtildi.

Akbank, Denizbank, Garanti Bankası ihtiyaç kredisi
2022 yılının son kredi fırsatından yararlanmak isteyenlerin tek yapmaları gereken banka şubelerine gidip başvuruda bulunmak