Halkbank kafasında proje üreten genç yatırımcılar için kredi imkanı sunmaya başladı.

Yatırımcıların en çok sıkıntı çektikleri sorun olan nakit ihtiyaçlarını karşılamak için yatırımcılara imkan sunmaya devam ediyor.

Halkbank resmi sitesinde duyuru yayınlayarak genç yatırımcılara 12 ay geri ödemesiz 60 ay vade ile düşük faizli kredi verecekleri duyurusunu yaptı.

Kendi işinin kurmak isteyenlere Halkbank tarafından verilen destek ödemesinde başvuruyu tecrübe sahibi ve diplomasına sahip olduğu alanda iş kuracak vatandaşlara imkan tanınacağı belirtildi. 

Halkbank kredi imkanı sunacak genç yatırımcılarda aranacak şartların başında "Bir iş fikrine dayalı olarak kendi işini kurmak isteyen/kurmuş olan, bu iş ile ilgili faaliyeti yürütme yeteneğine ve tecrübesine sahip olduğu kanaati edinilen girişimciler hedef kitlemizdir"ifadelerine yer verdi.

Genç yatırımcılara sağlanacak kredi üst limiti ise 250 bin tl olarak belirlendi.

Bu krediden faydalanmak isteyen yatırımcılar halkbank şubelerinden başvuru yapabilecekler.

Sonuç olarak; Proje üretipte kendi işinin patronu olmak isteyen yatırımcılara nakit desteğiyle bir umut bir şans olarak değerlendirilebilir.

Mehmet Şimşek neden Kılıçdaroğlu'nun videosunu beğendi? İşte açıklaması... Mehmet Şimşek neden Kılıçdaroğlu'nun videosunu beğendi? İşte açıklaması...