Halkbank, kaçırılmayacak kredi kampanyasını duyurdu! 12 ay ertelemeli 400.000 TL kredi kampanyası için bazı şartlar aranıyor. Bu şartları sağlıyorsanız vakit kaybetmeden bu kampanyaya başvurabilirsiniz.

Devlet tarafından üreten, işleyen ve geliştirenler her zaman desteklenmeye devam ediyor. maddi manevi her türlü vatandaşının yanında olan kamu bankalarından Halkbank efsane bir kampanyanın detaylarını açıkladı!

CESUR GİRİŞİMCİLER İÇİN

Halkbank tarafından Cesur Girişimci Kredisi az önce açıklandı. Bu kapsamda; kendi iş yerini açmak için maddi destek arayan ya da kendi iş yerini açıp nakit sıkıntısı yaşayan 45 yaş altındaki girişimciler bu kampanyadan faydalanabilecekler!

KAMPANYA DETAYLARI

Altın yatırımcıları bu habere dikkat! Gram altın 1.400 TL olacak! Tarih verildi... Altın yatırımcıları bu habere dikkat! Gram altın 1.400 TL olacak! Tarih verildi...

Cesur Girişimci Kredisi için; 12 ay erteleme ve azami sürede 60ay vade imkanı ile 400.000 TL’ye kadar kredi desteği sağlanmaktadır. Konuyla ilgili merak ettiğiniz soru ve detaylar için Halkbank resmi internet sitesi ya da Halkbank müşteri hizmetlerinden bilgi edinebilirsiniz!