Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın iftar programında verdiği pozları paylaşarak "Sevmek ayıp mı yahu!" paylaşımıyla gündem olan magazin programı sunucusu Hakan Ural, "Hadi ben devletin yalakasıyım, siz nesiniz?" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Dolmabahçe Sarayı'nda düzenlediği iftar programında yer alan Hakan Ural fotoğraflar paylaşıp "Reis ile iftar. Memleketi milleti için 20 yılı aşkın hiç durmadan çalışan halkın oyları takdiri ile defalarca temsil ettiği makamda halkına ülkesine binlerce saymakla bitirilemeyecek eserler kazandırmış ve kazandırmaya devam eden yiğit mert vicdanlı cumhurbaşkanımız Erdoğan ellerimizi hiç bırakmadık. Sevmek ayıp mı yahu!" yazdı.

Hakan Ural bu paylaşımdan sonra Twitter'in en çok konuşulan isimleri arasına girdi. 'Neler Oluyor Hayatta' programının yorumcusu Ural, kendisine yapılan eleştirilere canlı yayında tepki gösterdi.

Bir ilde daha petrol heyecanı! Yapılan çalışmalarda petrol sızıntısı ve gaz çıkışları tespit edildi Bir ilde daha petrol heyecanı! Yapılan çalışmalarda petrol sızıntısı ve gaz çıkışları tespit edildi

Ural açıklamasında "Hadi ben devletin yalakasıyım hamdolsun sen neyin yalakasısın? O saray dediğiniz yer senin Türkiye Cumhuriyeti'nin temsilidir" dedi.

Hakan Ural konuşmasının devamında "Ben sonuna kadar Recep Tayyip Erdoğan'ı çok seviyorum. Nokta" yorumunda bulundu.