Birliktelikleriyle magazin dünyasına damgasını vuran çiçeği burnunda çift, yaşadıkları aşk ile dikkat çekmeye devam ediyor. 9 aydır birlikte oldukları bilinen çiftin adeta dünya turuna çıktığı öğrenildi.

İŞKUR, 34 Bin 529 İşçi Alımı Yapacak!  Ne mezuniyet ne KPSS hiçbir şart yok! İŞKUR, 34 Bin 529 İşçi Alımı Yapacak! Ne mezuniyet ne KPSS hiçbir şart yok!

Peş peşe havalimanında objektiflere yakalanan çift aşklarını dolu dizgin yaşamalarıyla gündem yaratırken, Hakan Sabancı'nın güzel oyuncu ile tatilleri için servet harcadığı ortaya çıktı.

9 aylık aşk tatilinin maliyetine dair yazar Bülent Cankurt, şunları paylaştı:

''Dün gittiğim restoranda, arka masamda oturanların, Hande Erçel'in New York'ta kışlık gardırobunu düzdüğü, faturayı da Hakan Sabancı'nın ödediği haberimi konuştuklarını duyunca kulak kesildim. Benim haberimle birlikte, aşıkların basına yansıyan tatillerini sıralayıp 'Hakan Sabancı bu tatiller için en az 30 milyon lira harcamıştır' dediler.

Turizmci olduklarını sandığım grubun, 9 aylık Hande Erçel aşkının Hakan Sabancı'ya maliyetini, 30 milyon lira olarak hesaplamasına şaşırdım ve "O kadar değildir" dedim! Ama sonra, martta Paris ile başlayıp ve Kuzey Işıkları'nı izlemek için Finlandiya'ya, Boçelli konseri için Danimarka'ya, Milano'ya, Floransa'ya, Cannes'a, Coldplay konseri için tekrar Milano'ya, Portofino'ya, Yunan adalarına ve New York'a gittiklerini düşününce hak verdim.''