Ziraat Bankası resmi internet sayfası ile sosyal medya hesapları üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre günlük bir paket sigara parasına 20.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi verilecek. Milyonlarca vatandaş için Ziraat Bankası'ndan tüketici kredisi kampanyası ile ilgili ayrıntılar gelmeye devam ediyor. Kamu bankaları acil nakit ihtiyaçları kapsamında yurttaşlar tarafından uygun kredi paketleri sunmaya devam ederken vatandaşını ödeyebileceği düşük faiz oranları ile oluşturulan ihtiyaç kredisi paketleri Ziraat Bankası'nda sizleri bekliyor.

Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamalarda vatandaşın günlük sadece bir paket sigara parasına 20.000 TL tutarında nakit ihtiyaç kredisi çekebilecekleri duyuruldu. Aylık taksit ödemeleri ile uygun vade seçenekleri şeklinde vatandaşları için avantajlı kampanyalar Ziraat Bankası'nda açıklandı. 

Ziraat Bankası tüketici kredisi sayfasında bulunan kampanyalar doğrultusunda yurttaşlar, müracaat işlemlerini gerçekleştirdikten hemen sonra ödemeleri hesaplarını aktarabilecek. 


Ziraat Bankası 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası Detayları Neler? 

Hatay, Kahramanmaraş ve Adıyaman’a araç girişi durduruldu Hatay, Kahramanmaraş ve Adıyaman’a araç girişi durduruldu

Ziraat Bankası tarafından gelen ihtiyaç kredisi kampanyası haberi ile beraber %1,79 faiz oranı ile beraber aylık 815 taksit tutarı ile 20.000 TL tutarını ihtiyaç kredisi verilecek. Banka tarafından yapılan son dakika açıklamasına göre bireysel Tüketici kredilerinde özellikle de bilgiler şu şekilde paylaşıldı.


50.000 TL ihtiyaç kredileri için 36 aylık vade seçenekleri belirlenirken 50.000 TL'den 100.000 TL'ye kadar çekilecek krediler için 24 aylık vade seçenekleri oluşturuldu. Diğer taraftan 100.000 TL'den daha fazla ihtiyaç kredisi çekmek isteyen vatandaşlar ise bu kredinin taksit tutarını 12 aya kadar ödenme avantajına sahip olacak.