Ziraat Bankası 191 TL taksit ödemesi ile kredi fırsatı sunuyor

Kredi çekme planı olan vatandaşlara sevindirici haber... Ziraat Bankası aylık 191 TL taksit ödemesi ile kredi fırsatları veriliyor.

GÜNCEL 18.05.2021, 12:38
Ziraat Bankası 191 TL taksit ödemesi ile kredi fırsatı sunuyor

Ramazan bayramının hemen ardından acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için hem kamu hem de özel bankalar tarafından sunulan kredi fırsatları hakkında bilgi almak için hareketlerine devam ediyor.

Ziraat bankası tarafından hem bireysel hem bireysel olarak kullanılacak olan tüketici kredileri hakkında duyurular gelmeye başladı.

Ortalama olarak 36 ay vadeye kadar verile kredi imkanları için banka tarafından sadece yüzde 1,54 faiz oran uygulaması yapılacak.

Banka tarafından 5 bin TL kredi alma düşüncesi olan bir kişinin aylık olarak ödeyecek olduğu taksit tutarı da 191 TL 41 kuruş olarak açıklandı.

Yıllık maliyet oranları tarafından da yüzde 25,052 olarak hesaplamaları yapıldı.Tüketici kredi fırsatları vatandaşlar için diledikleri kadar farklı ödeme alternatifleri ile esnek ödeme yöntemleri 36 ay vade ile sunulur.

Şahsi ya da maddi anlamda teminatlar verilir. Banka tarafından bireysel kredi kullanmak isteyen müşteriler için hayat sigortaları ödenir.

Bir yandan da banka tarafından yapılan açıklamaya bakılacak olduğu zaman kredi faiz oranları şubeler tarafından değiştirilme haklarına sahip olduklarına dair çarpıcı açıklamalar gelmeye devam ediyor.

İhtiyaç kredileri diğer kredilere göre daha ziyada düşük faizli ve kısa vadeli kredilerdir. Bu tip krediler için son dönemde bankaların yeni uygulamaları sayesinde şubeye gitmeden dahi telefon ya da internet yoluyla kredi alınabilmektedir.

Bu tip krediler bireysel kredi türündedir. Yani kişinin ticari amacı dışında kalan ihtiyaçlarını karşılamak üzere verilen kredidir. Bu tip krediyi kurumlar değil, yalnızca reel kişiler kullanabilir.

Ancak, işletme sahipleri ticari gelirlerini göstererek kendi adlarına da kullanabilir.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Vakalar sıfırlanmasa da, okulların Eylül'de açılmasını istiyor musunuz?
Namaz Vakti 22 Ekim 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49