YKS öğrencileri için interaktif soru çözümü başlıyor

YKS için hazırlıklarını sürdüren öğrencilere yardımcı olacak interaktif soru çözümü bugün itibariyle başlıyor. İçerisinde ÖSYM'nin hazırladığı sorular, EBA Akademik Destek ve TYT-AYT'de çıkmış sorulardan yer alan uygulamaya interaktif olarak katılım sağlayabilmeleri için yayın esnasında link paylaşılacak ve bu link üzerinden öğrenciler cevaplarını gönderebilecekler. Haftalık programı paylaşılan interaktif soru çözümü YouTube üzerinden canlı yayın izlenebilecek.

GÜNCEL 08.02.2021, 14:22
YKS öğrencileri için interaktif soru çözümü başlıyor

Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) hazırlanan öğrenciler için interaktif katılım sağlayabilecekleri ve sorularını yöneltebilecekleri dijital bir platform oluşturuldu. Ortaöğretim Genel Müdürlüğü Öğretim Materyalleri ve İçerik Geliştirme Daire Başkanlığınca hazırlanan YKS İnteraktif Soru Çözümleri Platformu, 8 Şubat 2021 Pazartesi gününden 11 Haziran 2021 Cuma gününe kadar öğrencilerin hizmetinde olacak.

SINAV GÜNÜNE KADAR HİZMETTE OLACAK

YKS'ya hazırlanan öğrenciler için interaktif katılım sağlayabilecekleri ve sorularını yöneltebilecekleri dijital bir platform oluşturuldu. Ortaöğretim Genel Müdürlüğü Öğretim Materyalleri ve İçerik Geliştirme Daire Başkanlığınca hazırlanan YKS İnteraktif Soru Çözümleri Platformu, 8 Şubat Pazartesi gününden 11 Haziran Cuma gününe kadar öğrencilerin hizmetinde olacak.

Yorumlar (1)
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sizce erken bir genel seçim olmalı mı?
Namaz Vakti 14 Haziran 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49