Ülkü Ocakları Başkanı Yıldırım’dan Türk Tabipler Birliği’ne tepki: En az virüs kadar tehlikelidir

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, “Türk Tabipleri Birliği, sağlık camiasının çabalarını baltalayan "fitne yuvası"; Marksist çevrelerin kendine alan oluşturduğu bir "mikrop yuvası" halini almıştır.” dedi.

GÜNCEL 20.09.2020, 21:39
Ülkü Ocakları Başkanı Yıldırım’dan Türk Tabipler Birliği’ne tepki: En az virüs kadar tehlikelidir

PKK’nın onlarca hastaneyi ateşe verdiğini anımsatan Yıldırım, Türk Tabipler Birliği’nin hastane saldırıları ile ilgili yaptığı açıklamaların hiçbirinde terör örgütü PKK’dan bahsetmediğine dikkati çekerek, ‘’Doktorlarımız adına bölücü teröristlere karşı "Milli Vicdan" sorumluluğunu yerine getiremedi.’’ ifadelerini kullandı.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, Twitter hesabı üzerinden şu açıklamayı yaptı;

‘’Türk Tabipleri Birliği, sağlık camiasının çabalarını baltalayan "fitne yuvası"; Marksist çevrelerin kendine alan oluşturduğu bir "mikrop yuvası" halini almıştır.

PKK, onlarca hastaneyi ateşe verdi. Türk Tabipler Birliği, hastane saldırıları ile ilgili yaptığı açıklamaların hiçbirinde PKK kelimesini kullanamayarak aciz kaldı, doktorlarımız adına bölücü teröristlere karşı "Milli Vicdan" sorumluluğunu yerine getiremedi.

Koronavirüs sürecinde devletimizin başarısını göz ardı eden ve zedelemek amacı ile provoke edici hareketler sergileyen Türk Tabipler Birliği emek ve vefa karşıtıdır.

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin’e başlattığı harekata karşı çıkarak PKK'lıların yaşam hakkını savunan Türk Tabipler Birliği ülkemiz için en az virüs kadar tehlikelidir.

Ülkemizin çıkarları uğruna yürütülen her operasyon ve uygulamaya karşı olan Türk Tabipler Birliği'nin ülkemize hiçbir katkısı ve faydası bulunmamaktadır.

Rezaletin ve hıyanetin kaynağı olan, sadece adında Türk bulunan Tabipler Birliği derhal ve gecikmeksizin kapatılmalıdır.’’

Yorumlar (1)
Adil Düzen 11 ay önce
Paralel sendika TTB den bin kat daha tehlikeli. Fetö artığı sendika içinde bir kaç kelam edilsin. Birazda Milliyetçi memurlara sahip çıkın.
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sizce erken bir genel seçim olmalı mı?
Namaz Vakti 04 Ağustos 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49