Uğur Dündar'dan Bakan Pakdemirli'nin danışmanları hakkında bomba iddia

Gazeteci Uğur Dündar, KRT TV'de katıldığı programda Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin danışmanları hakkında çarpıcı iddialarda bulundu. Dündar, Pakdemirli'nin danışmanlarının suç kaydını açıklayarak, "Böyle bir rezalet olabilir mi?" dedi.

GÜNCEL 10.08.2021, 23:29
Uğur Dündar'dan Bakan Pakdemirli'nin danışmanları hakkında bomba iddia

Sözcü yazarı, gazeteci Uğur Dündar, KRT TV'de katıldığı programda Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin danışmanları hakkında çarpıcı iddialarda bulundu.

Dündar, Pakdemirli'nin 49 danışmanla görev yaptığını ifade etti. Pakdemirli'nin iki danışmanın suç makinesi olduğunu söyleyen Dündar, ''Arif Barata hakkında 47, Metin Çamlı hakkında 64 suç kaydı var'' dedi.

"BÖYLE BİR REZALET OLABİLİR Mİ?"

Dündar'ın açıklamaları şu şekilde: 

"Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli 49 danışmanla görev yapıyor. Bunlardan Arif Barata hakkında 47 suç kaydı bulunuyor. Metin Çamlı hakkında da 64 suç kaydı var. Böyle bir rezalet olabilir mi? Diyelim bu bunlar resmi ya da yarı resmi statüde çalışılıyor; elinizin altında devlerin bütün istihbari kaynakları var. Güvenlik soruşturması gibi bir uygulama da var. Bunlar hakkında hiçbir soruşturma yapılmaz mı? Devlet yol geçen hanı mı? 47 ve 64 sabıka olacak şey mi?"

Yorumlar (1)
Hasan Hüseyin Çağlayangil 1 ay önce
Tarım ve Orman Bakanlığında fetö at oynatıyor. Malum stk cumhur ittifakının temeline dinamit koyuyor. Teftişe kurulu?
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Vakalar sıfırlanmasa da, okulların Eylül'de açılmasını istiyor musunuz?
Namaz Vakti 18 Eylül 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49